Prawdziwe ale dziwne prawa dotyczące seksu

W Minnesocie nielegalne jest, by mężczyzna miał stosunek seksualny z żywą rybą.

W Detroit nie wolno parom kochać się w samochodzie, chyba że fakt ma miejsce, gdy auto jest zaparkowane na terenie prywatnym, należącym do tej pary. .

W Oxford (Ohio) jest nielegalne, by kobieta zdjęła swe ubranie, stojąc przodem do obrazu, na którym jest mężczyzna. .

(Kentucky): Żadna kobieta nie powinna pojawić się w stroju kąpielowym na autostradzie w tym stanie, chyba że jest ona eskortowana przez co najmniej dwóch oficerów policji. Jedyną akceptowalną w Waszyngtonie pozycją seksualną jest pozycja misjonarska. Każda inna pozycja jest uważana za nielegalną. .

W Michigan kobiecie nie wolno obciąć jej własnych włosów bez przyzwolenia małżonka. .

W Ventura County (Kalifornia) koty i psy nie mogą uprawiać seksu bez zezwolenia. .

Wg libańskiego prawa mężczyźni mogą legalnie współżyć ze zwierzętami, ale zwierzę musi być płci żeńskiej. Stosunki płciowe ze zwierzętami płci męskiej są prawnie zabronione. .

Prawo w Fairbanks (Alaska) zabrania łosiom stosunków seksualnych na ulicach miasta. .

W Kingsville (Texas) istnieje prawo zabraniające świniom stosunków na terenie lotniska. .

Kobiety mogą pracować topless w sklepach w Liverpoolu ale tylko jeśli jest to sklep z tropikalnymi rybami. .

W stanie Texas jest niedopuszczalne, by dwóch mężczyzn uprawiało seks oralny lub analny i jest to traktowane jako sodomia. To samo prawo nie ma zastosowania dla par damsko-męskich przejawiających tą samą aktywność. .

W Romboch (Virginia) jest nielegalne uprawianie miłości przy włączonym świetle. .

W stanie Utah seks ze zwierzętami (oprócz uprawianego dla osiągnięcia korzyści majątkowych) nie jest uznawany za sodomię i jest legalny. .

Wszędzie w USA jest nielegalne użycie niebezpiecznych dla życia gatunków zwierząt (z wyjątkiem owadów) na publicznych lub prywatnych przedstawieniach lub wystawach ukazujących seks między różnymi gatunkami. .

W Carlsbad (Nowy Meksyk) jest legalne, by pary uprawiały seks w zaparkowanym samochodzie w czasie ich przerwy obiadowej, ale samochód musi mieć zaciągnięte zasłony, by powstrzymać obcych od zerkania do środka. .

W cichym miasteczku Connorsville (Wisconsin) jest nielegalne by mężczyzna strzelał z pistoletu w momencie gdy jego partnerka przeżywa orgazm. .

Jest nielegalne by kobieta lub mężczyzna uprawiali seks na schodach kościoła po zachodzie słońca w Birmingham w Anglii. .

W stanie Waszyngton istnieje prawo zabraniające pod każdym względem seksu z dziewicą (odnosi się ono także do nocy poślubnej). .

Prawo w Tremonton (Utah) zabrania kobiecie seksu z mężczyzną podczas jazdy sanitarką. W przypadku złamania tego prawa, oprócz procesu sądowego, nazwisko kobiety zostanie opublikowane w lokalnej gazecie. Mężczyzna przy tym nie naraża się na żadną karę. .

Jest zbrodnią przeciw prawu, by mężczyzna klął w czasie seksu w Willowdale (Oregon). .

W Georgii grozi 5 lat więzienia za uprawianie seksu oralnego. .

Reprezentant stanu Oklahoma zaproponował ustawę, wymagającą od mężczyzny, by wyjaśnił kobiecie niebezpieczeństwo zajścia w ciążę i by musiał on uzyskać jej pisemną zgodę zanim mogliby się oddać współżyciu cielesnemu. .

W Oblong (Illinois) jest karalne uprawianie seksu podczas polowania lub łowienia ryb w dniu swojego ślubu. .

Żaden mężczyzna nie może kochać się ze swoją żoną jeśli czuć od niego czosnek, cebulę lub sardynki w Alexandria (Minnnesota). Jeśli żona tego zażąda, prawo nakaże mu umyć zęby.

Po zakończeniu stosunku w Ames (Iowa) mężowi nie wolno wypić więcej niż 3 łyki piwa, gdy leży w łóżku z żoną lub trzyma ją w ramionach. .

W Bozeman (Montana) istnieje prawo, zakazujące aktywności seksualnej między osobnikami odmiennej płci w odległości jarda od domu, po zachodzie słońca - jeśli są oni nadzy. .

W hotelach w Sioux Falls (Południowa Dakota), każdy pokój powinien posiadać dwa łóżka. Łóżka muszą być oddalone od siebie o co najmniej dwie stopy, gdy wynajmująca je para pozostaje tam tylko jedną noc. I jest nielegalne uprawianie seksu na podłodze między łóżkami. .

Właściciele hoteli w Hastings (Nebraska) są zobowiązani do zaopatrzenia każdego z gości w czystą i wyprasowaną koszulę nocną. Żadna para, nawet jeśli są małżeństwem, nie może spać razem nago. Także nie wolno im uprawiać seksu, chyba że są ubrani w te czyste, białe koszule nocne. .

Prawo stanowe w Illinois nakazuje, by kawalerowie byli nazywani "master" a nie "mister" przez panny. .

W Norfolk (Virginia) kobiecie nie wolno wyjść na ulicę bez założonego gorsetu (powstała specjalna służba cywilna {tylko dla mężczyzn} nazywana gorsetowy inspektor). .

W Merryville (Missouri) prawo zakazuje kobietom nosić gorsety. .

Jest rzeczą bezpieczną uprawiać seks w zaparkowanym samochodzie w Coeur d'Alene (Idaho). Policjantowi nie wolno po prostu podejść i zapukać w okno takiego auta. Jeżeli podejrzewa, że w aucie ma miejsce stosunek, musi zaparkować radiowóz za podejrzanym pojazdem, zatrąbić 3 razy, odczekać około 2 minuty i dopiero wtedy może wysiąść z auta i podjąć śledztwo. .

Inne prawo w Helena (Montana) zabrania kobietom tańczenia na stole w barach, chyba że ma ona założone na siebie co najmniej 3 funty i 2 uncje ubrań. .

Prawo ze stanu Floryda: Jeśli jesteś kobietą samotną, rozwiedzioną lub wdową nie wolno ci skakać ze spadochronem w niedzielne popołudnia. .

Kobietom nie wolno nosić butów-lakierek w Cleveland (Ohio), gdyż mężczyźni mogliby w ich odbiciu zobaczyć coś, czego nie powinni widzieć. .

W Maryland nie wolno sprzedawać prezerwatyw w automatach na stacjach benzynowych i w sklepach, z jednym wyjątkiem. Wolno ustawiać takie automaty w miejscach, gdzie sprzedaje się napoje alkoholowe. .

Automaty z kondomami są zabronione całkowicie także w stanach: Hawaje, Kentucky, Massachusetts, Pesylvania i Wisconsin. .

W Texasie nikt inny jak tylko "zarejestrowany farmaceuta" może sprzedawać kondomy w publicznych miejscach. Każdy inny złapany na takim procederze zostanie oskarżony o "nielegalną praktykę lekarską" .

W Nebrasce tylko lekarze mogą sprzedawać kondomy w ramach ich praktyki lekarskiej. W Arkansas sytuacja wygląda podobnie. .

W Kentucky i Idaho kondomy wolno sprzedawać tylko farmaceutom ze specjalnymi uprawnieniami. Taka licencja nie może być jednak wywieszona w publicznym miejscu. Z drugirj strony w Maine licencjonowani sprzedawcy kondomów mają obowiązek wywiesić swoją licencję w publicznym, widocznym miejscu. .

Nevada ze swoimi 35 legalnymi burdelami nie ma kondomowego problemu; prawo wymaga by w każdym burdelu kondomy były ogólnodostępne. Użycie kondomów w burdelach Nevady jest obowiązkowe. .

W Willowdale (Oregon) zabronione jest, by mężczyzna przeklinał w czasie seksu, ale dopuszczalne jest, by żona szeptała mu do ucha brzydkie wyrazy w czasie seksu. .

W Indiana i Ohio istnieje prawo zabraniające mężczyźnie - instruktorowi łyżwiarstwa stosunków ze swoimi uczennicami. Prawo to nic nie mówi o instruktorkach łyżwiarstwa i ich uczniach - chłopcach. .

W Clinton (Oklahoma) zabrania się mężczyznom masturbacji gdy widzą oni kochającą się parę w samochodzie w kinie samochodowym. Jeśli zostanie ktoś na tym złapany, oskarżony będzie o "molestowanie pojazdu"..

Północna Karolina ma prawo zabraniające mężczyznom podglądania kobiet przez okna. Kobietom wolno podglądać mężczyzn bez ograniczeń. Mężczyznom wolno także podglądać mężczyzn. .

Kalifornijscy mężowie i żony mogą zostać skazani oboje na 15 lat więzienia za uprawianie seksu oralnego, nawet jeśli dzieje się to w ich prywatnej sypialni. .

Przejeżdżając przez Skullbone (Tennessee) powstrzymaj się od zaspokajania kierowcy. Tamtejsze prawo zabrania kobietom zadowalania mężczyzny gdy ten prowadzi samochód. Każdy kierowca zatrzymany ze spuszczonymi majtkami otrzyma mandat - co najmniej 50$ i 30 dni aresztu. .

Jeśli jesteś żonaty i masz ochotę na małe co nieco na boku - uważaj, gdzie się na to decydujesz. W Kalifornii prawo przewiduje rok odsiadki i grzywnę 1000$ za zdradę małżeńską. Lepiej jechać do Arkansas - zdrada jest tam dużo tańsza - od 20 do 100$..

Kawalerowie i panny w Michigan złapani na uprawianiu seksu płacą karę 5000$ i mogą trafić do więzienia na 5 lat. W Teksasie taka praktyka kosztuje już tylko 500$, natomiast w Virginii w ogóle nie idzie się do więzienia a tylko należy zapłacić karę od 20 do 100$.

W Rhode Island niezamężnym i nieżonatym nie wolno uprawiać seksu, a jeśli zostanie ktoś na tym złapany, zapłaci 10$.

W Arizonie za to samo można trafić do więzienia na 3 lata.

Seks oralny w różnych stanach: Południowa Dakota - 10 lat więzienia; Utah - 6 miesięcy i 299$; Rhode Island - 7 do 10 lat; Nowy Meksyk - 5000$ i 2 do 10 lat; Floryda - 20lat...

W Cattle Creek (Kolorado) prawo zabrania uprawiania miłości podczas kąpieli w jeziorze, rzece i strumieniu.

Liberty Corner w New Jersey jest miejscem, które powinni omijać kochankowie lubiący "to" robić na przednim siedzeniu samochodu. Jeśli w czasie ich igraszek przypadkowo zatrąbi klakson, uznane to będzie za wykroczenie i ukarane zostaną obie osoby biorące udział w zdarzeniu.

W Anniston (Alabama) zabrania się kobietom seksu na basenie.

Samotne kobiety złapane po zmroku na ulicy Kansas City (Kansas), mogą zostać aresztowane na podstawie do dzisiaj obowiązującego prawa z 1901 roku.

W Cottonwood (Arizona) nie wolno uprawiać seksu w samochodzie z oponą bez powietrza. Jeśli zostaniesz złapany na tym w zaparkowanym samochodzie, na przednim siedzeniu - kara wynosi 25$; jeśli na tylnym - 50$. Jeśli w czasie seksu twoje auto bez powietrza w oponie jedzie - płacisz 100$ za pierwszy raz. Jeśli znowu cię złapią - płacisz 150$ za każdy następny raz.

W Nebrasce stosunki analne są zabronione i za ich uprawianie grozi 20 lat więzienia. W Pensylwanii grozi za to kara 5000$ i 10 lat więzienia; w Południowej Karolinie - 500$ i 5 lat więzienia; w Maryland - 1-10 lat więzienia; w Kansas - 6 miesięcy więzienia.

W Michigan za masturbację grozi 5 lat więzienia.

W New Jersey grożą za masturbację 3 lata więzienia - ale tylko w przypadku wzajemnej masturbacji kilku partnerów.

Powrót do spisu śmiesznych rzeczy